Atpakaļ


Beinsa Duno mantojums

TĪRAIS UN NETĪRAIS ĒDIENS

  

Daži no brāļiem ierosināja  jautājumu par ēdienu. Ja mēs nezinām  kā ēst, kā dzert ūdeni un kā uzņemt barību, kā elpot, tas mums traucēs.

Cilvēkam ir iekšējā sajūta, kas saka priekšā kādu barību lietot, un ja izmantos šo nojautu, izvēlēsies ēdienu pareizi. Šo sajūtu var atjaunot sevī, ja ievēro pareizu dzīves veidu.

Kāpēc cilvēkam nav jāppārēdas? Tāpēc, ka tad lielākā daļa smadzeņu enerģijas aiziet uz kuņģi un smadzenes nevar veikt savu darbu. Pārēdoties cilvēks visu smadzeņu enerģiju izlieto darbam kuņģī. Smadzenēs jābūt zināmam daudzumam rezerves enerģijai.

Lietojot veģetāro barību, cilvēks kļūst tīrāks. Gaļa satur daudzas indes un cilvēks kļūst nežēlīgs un rupjš. Kad griež dzīvniekus, viņi izjūt šausmas, kuras dzīvnieka organismā veido  šausmīgas indes. Cilvēki ēd gaļu, uzņem šīs indes sevī, kā rezultātā parādās slimības, īpaši neirastēnija.

Viens no slimību iemesliem – nešķirota dzīvnieku izkaušana.

Kas vēlas ieiet Mīlestības rasē, tam ir idejiski, pēc pārliecības jāatsakās no gaļas. Cilvēkam ir jāpārrada savs organisms. Ja nevar to izdarīt, ilgi dzīvos dzīvnieku dziņās.

Kad ūdens uzvārās, tajā notiek izplešanās, bet prāna un magnētisms atbrīvojas un vieglāk tiek cilvēka uztverti.

Interesanti kā saprātīgā daba attīra ūdeni. Kad iztvaikošanas rezultātā ūdens iet uz atmosfēras augšējiem slāņiem, tas sadalās ūdeņradī un skābeklī. Tādā veidā notiek tā pamat atjaunošanās. Pēc tam ūdeņradis un skābeklis atkal savienojas ar elektrības palīdzību. Ūdens nomirst un dzimst līdzīgi cilvēkam, lai atjaunotos.

Paņēmuši rokā maizes gabalu, mums ir jāpiesūcas ar dižu pateicību par upuri, ko maize dod. Iedziļinies sevī un saki: „Gribu ziedot sevi, līdzīgi maizei”.

Kad ēd ābolu, ieliec visu savu mīlestību tajā, ieej koka stāvoklī, uz kura tas audzis, un lai tava dvēsele stājas sakaros ar Augstajām Būtnēm, kuras strādājušas pie tā.

Ja iemīlēsi ābolu tādā veidā un uzņemsi to sevī, iegūsi vairāk enerģijas, kā strādājot  vesela gada garumā.